Ліцензована дистанційна школа

Програма лояльності JAMM school

Рекомендуйте JAMM school своїм друзям та отримайте знижку на навчання своєї дитини

Більшість батьків рекомендують JAMM school своїм друзям.

А як Вам ідея заощадити на оплаті за навчання та зробити приємний подарунок своїм друзям?

Рекомендуйте JAMM school своїм друзям та колегам і, якщо їх діти стають нашими учнями, Ви і Ваші друзі отримаєте по 500 грн. знижки 💰 на оплату навчання Ваших дітей

Більше рекомендацій - більше знижок!

Як працює Програма лояльності?

Ви 💰

Рекомендуєте JAMM school, отримуєте 500 грн. знижки на оплату за навчання дитини в наступному місяці

ВАШІ ДРУЗІ 💰

Стають нашими клієнтами, а їхні діти нашими учнями, та теж отримують 500 грн. знижки на перший місяць оплати за навчання дитини

Ви 💰

Рекомендуєте JAMM school, отримуєте 500 грн. знижки на оплату за навчання дитини в наступному місяці.

ВАШІ ДРУЗІ 💰

Стають нашими клієнтами, а їхні діти нашими учнями, та теж отримують 500 грн. знижки на перший місяць оплати за навчання дитини.

Як зробити рекомендацію?

1. Розмістити пост або сторіз в соцмережах Instagram, Facebook, Tik-Tok з посиланням на соцмережі або сайт школи JAMM school (посилання на школу: Instagram, Facebook, сайт школи)

2. Або переслати посилання на школу своїм друзям особистим повідомленням.

3.Порекомендувати батькам на дитячому майданчику або тим, хто разом з Вами відвідує секції для дітей

4. Поділитися посиланням на школу в зручному Вам месенджері: Telegram, Viber.

Що робити після рекомендації?

Попередьте своїх друзів що, якщо Вони приєднаються до JAMM school за Вашою рекомендацією для того, щоб отримати знижку в 500 грн., треба повідомити Ваші ПІБ та телефон. Тобто дані людини, яка зробила рекомендацію.

Як тільки Ваші друзі оплатять перший місяць навчання, Ви отримаєте листа на Ваш e-mail з підтвердження Вашої знижки в 500 грн. на наступний місяць навчання.

Рекомендацій можна робити скільки завгодно

Як ще можна рекомендувати JAMM school?

Розмістити пост або сторіс в соцмережах Instagram, Facebook, Tik-Tok з посиланням на соцмережі або “Ваше індивідуальне посилання” (посилання на школу: Instagram, Facebook)

Рекомендуєте на дитячому майданчику або коли разом водите дітей до секцій та ділитеся “Вашим особистим посиланням” на школу в зручному Вам месенджері: Telegram, Viber або WhatsApp

Розмістити пост або сторіс в соцмережах Instagram, Facebook, Tik-Tok з посиланням на соцмережі або “Ваше індивідуальне посилання” (посилання на школу: Instagram, Facebook)

Рекомендуєте на дитячому майданчику або коли разом водите дітей до секцій та ділитеся “Вашим особистим посиланням” на школу в зручному Вам месенджері: Telegram, Viber або WhatsApp

Після того, як Ви рекомендували JAMM school зателефонуйте: tel:+380443446839 адміністратору школи або відправте повідомлення на Telegram за цим посилання: https://t.me/jammeducation

В повідомленні вкажіть: своє Ім’я, Прізвище та телефон та Ім’я, Прізвище та телефон особи, яка прийде за Вашою рекомендацією.

Як зробити рекомендацію?

Сформувати своє індивідуальне посилання на школу в реєстраційній формі нижче. Ввести своє Ім’я, Прізвище та телефон та нажати на кнопку “Сформувати посилання”

В віконці “Ваше індивідуальне посилання” з’явиться ваше особисте посилання, по якому ми можемо Вас ідентифікувати.

Ваше індивідуальне посилання

Поширені запитання

Якщо декілька людей скористуються Вашими рекомендаціями, то знижки сумуються та вартість навчання стає ще меньшою. У випадку, якщо сума знижок перевищує вартість навчання за 1 місяць, знижка переноситься на наступний.
Ви отримаєте нашу велику подяку та радість від того, що ще одна дитина має можливість отримати найкращу українську освіту зі знижкою на перший місяць навчання.
Так. За будь-якого учня, який прийшов по Вашій рекомендації та рекомендації Вашої дитини, Ви отримуєте знижку на навчання. Головне попередити друга, щоб він назвав Ваше прізвище, якщо він прийшов по Вашій рекомендації або рекомендації дитини.

Читати далі
Роблю репост та надсилаю друзям посилання на сайт JAMM school!
https://jammschool.com.ua/
Моя перша комп’ютерна гра в сервісі додатків