fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

JAMM school - це жива онлайн-школа для дітей 5-11 класів

Які переваги навчання в JAMM для 6 класу?

Програма МОН та документ державного зразка

Персоналізований план навчання: дитина обирає навантаження та пріоритетні для вивчення предмети

Гнучкий графік: дитина сама формує свій розклад навчання

Персональний наставник - супервайзер (за бажанням): дбайлива підтримка в навчанні

Легкість: для навчання потрібен тільки комп’ютер та інтернет

Соціалізація: учні мають організований час спілкування між собою, майстер-класи та клуби за інтересами

Як почати навчання?

Приєднатися до освітнього процесу можна в будь-який період року, зробивши 3 простих кроки:

Залишаєте заявку на навчання, наші менеджери зв'яжуться з Вами
За допомогою консультанта обираєте варіант навчання, найбільш зручний для Вашої конкретної ситуації
Проводите оплату, реєструєтеся у “Батьківському кабінеті” та дитина отримує доступ до онлайн⁠-⁠платформи

Що відбувається далі?

Найперше - це тест на визначення множинних інтелектів дитини, за Гарвардською методикою

Наступний крок - адаптація, звісно! Дитина проходить онбординг, де знайомиться зі школою та усіма освітніми інструментами

За результатами тесту дитина разом з батьками визначає пріоритетні предмети на навчальний рік

Не можете одразу визначитися, чи підходить Вашій дитині онлайн⁠-⁠навчання в нашій школі?

Маєте можливість обрати варіант “вільний слухач” з отриманням виписки оцінок дитини та навчатися, не подаючи документи до школи

Батьки найчастіше запитують нас:

Яка система оцінювання та як відбувається оцінювання (поточне, семестрове)?

Оцінювання в JAMM school відбувається за системою “Здати-Знати”. Ця система відповідає критеріям оцінювання від Міністерства освіти. Такий підхід допомагає дитині обрати предмети, які їй цікаві та потрібні для майбутньої професії, і зменшити навантаження з вивчення нецікавих предметів. Семестрове оцінювання включає “Стартовий тест” (на початку вивчення будь-якої теми), “Фінальний тест” (в кінці вивчення теми) та ”Семестровий тест”(в кінці семестру). Все це формує прозору систему оцінювання.

Чи є можливість записатися на пробне заняття у вашій онлайн школі?

Під час навчального року можна скористатися можливістю тестового місяця в JAMM school. Місяць - це достатній відрізок часу, щоб дитина могла відчути школу та зрозуміти своє враження від неї. В цей період можна не переходити офіційно до школи, а як вільний слухач відвідувати всі заняття, мати доступ до навчальної платформи та приймати участь у програмах Соціалізації. Щоб скористатися цією пропозицією, просто залишайте заявку на консультацію на будь-якій сторінці сайту.

Який розклад занять у вашій онлайн-школі?

Кожен учень формує власний розклад, коли йому зручно навчатися. Вебінари з учителями відбуваються за стабільним розкладом, який залежить від учителя. Якщо учень не може відвідати живий онлайн-урок, то є можливість переглянути його в записі на платформі JAMM24. Доступ до такого уроку залишається назавжди.

Залишились питання?

Залиште свій номер, зателефонуємо Вам за лічені хвилини!

Відповіді на головні питання про онлайн-школу JAMM school

Яка система оцінювання та як відбувається оцінювання (поточне, семестрове)?

Оцінювання в JAMM school відбувається за системою “Здати-Знати”. Ця система відповідає критеріям оцінювання від Міністерства освіти. Такий підхід допомагає дитині обрати предмети, які їй цікаві та потрібні для майбутньої професії, і зменшити навантаження з вивчення нецікавих предметів. Семестрове оцінювання включає “Стартовий тест” (на початку вивчення будь-якої теми), “Фінальний тест”(в кінці вивчення теми) та ”Семестровий тест”(в кінці семестру). Все це формує прозору систему оцінювання.

Чи є можливість записатися на пробне заняття у вашій онлайн школі?

Під час навчального року можна скористатися можливістю тестового місяця в JAMM school. Місяць - це достатній відрізок часу, щоб дитина могла “відчути” школу та зрозуміти своє враження від неї. В цей період можна не переходити офіційно до школи, а як вільний слухач відвідувати всі заняття, мати доступ до навчальної платформи та приймати участь в програмах Соціалізації. Щоб скористатися цією пропозицією, просто залишайте заявку на консультацію на будь-якій сторінці сайту.

Який розклад занять у вашій онлайн школі?

Кожен учень формує власний розклад, коли йому зручно навчатися. Вебінари з учителями відбуваються за стабільним розкладом, який залежить від учителя. Якщо учень не може відвідати живий онлайн-урок, то є можливість переглянути його в записі на платформі JAMM24. Доступ до такого уроку залишається назавжди.

Дистанційне навчання 6 клас

Онлайн-уроки для 6 класу в JAMM school 

Дистанційне навчання стає все більш популярним способом отримання освіти для студентів не тільки в Україні, а й по всьому світу. Це не дивно, бо новітні технології дозволяють зробити його навіть кращим, ніж звичайне. Багато батьків все ще скептично відносяться до такої форми навчання. І на це є різні причини:

В онлайн-школу JAMM school ви зможете приєднатися в будь-який момент, не чекаючи на початок навчального року. Навчайтеся разом із нами!

Чому дистанційне навчання для 6 класу – це ефективно

Різноманітні онлайн-ресурси, такі як відеоуроки, презентації, інтерактивні завдання та інші матеріали, учні можуть отримати доступ до широкого спектру навчальних матеріалів. Наші вчителі використовують ігрові платформи та дискусійні клуби, щоб створити максимально зручне середовище для освіти. Інші переваги дистанційного навчання 6 класу:

Якщо ви ще не готові забирати документи зі своєї школи, можете обрати змішаний варіант навчання. Тоді після завершення семестру вам вишлють виписку оцінок, завдяки якій ви зможете відстежити результат. При здобутті повної освіти у нас ми надаємо сертифікат державного зразка, що підтверджує рівень знань учня.

Уроки онлайн для 6 класу – чому саме ми

Перед початком занять кожен учень проходить спеціальний тест, що визначає його домінуючі види інтелекту: вербально-лінгвістичний, логіко-математичний, музичний чи натуралістичний тощо. На основі отриманих даних ми розробляємо індивідуальну програму для кожного учня, що допомагає розвивати його сильні сторони. Наші вчителі – справжні професіонали, задача яких не тільки якісно пояснити матеріал дитині, а й закохати її в науку. Завдяки цілодобовій підтримці учень завжди зможе отримати відповіді на запитання, що виникають.

Головне при дистанційному навчанні – не втратити мотивацію. В цьому юним школярам допоможе наш куратор-супервайзер. Це людина, з якою ви складете свій розклад занять, поставите цілі на рік та разом будете їх досягати. Вона буде стежити за дотриманням розкладу дитиною, а також розвивати у неї навички дисципліни та самостійності.

Все ще сумніваєтеся у онлайн-уроках для 6 класу? Радимо вам записатися на консультацію, де наші менеджери пояснять вам всі деталі. Навчайтеся якісно разом з дистанційною школою JAMM school!

Питання, які турбують батьків при переході на віддалене навчання

Розвиток технологій, нові креативні підходи до освітнього процесу дають можливість сучасним учням обрати альтернативний варіант класичній школі. Дистанційна освіта в Україні стає все більшь популярною. Однак батьків турбують певні нюанси. Старше покоління, що звикло до режиму роботи традиційних ліцеїв, гімназій, переймається ефективністю та якістю онлайн школи в Україні. Також постає питання ціни програми, технічного забезпечення.

Попри все, дистанційне навчання (Рівне, Київ, Одеса та інші міста) - це сучасний та універсальний вид отримання освіти. Такий спосіб дає змогу отримати якісні знання, пройшовши курси з будь-якого місця, у зручний для себе час.

Навчання у форматі онлайн - чудовий вибір для шестикласників

На відміну від традиційного навчання, дистанційна освіта передбачає ширше використання інформаційних технологій. Головним інструментом стає комп'ютер та мережа Інтернет. Такий підхід дає можливість учням мати доступ до інформації з будь-якого куточку світу та навчатися у декілька разів швидше. Крім того, онлайн навчання (6 клас) відкриває безліч можливостей для самоорганізації та розвитку. Школярі отримують індивідуальні програми та графік, що відповідає їхнім потребам і здібностям. Врахування сильних сторін і потягу до певних предметів забезпечує дитині вдосконалення, поглиблення знань.

Вартість дистанційного навчання в JAMM school помірна та доступна. Кошти на транспорт, харчування та дрібні збори в класичній школі - на цих витратних статтях можна заощадити. По закінченню курсу учень отримує сертифікат державного зразка. 

Вибираємо якісну і доступну освіту без кордонів

Онлайн уроки для 6 класів в JAMM school відкривають чимало можливостей: свободу вибору, зручність та більш інноваційні підходи до отримання освіти. Сьогодні це продуманий вид навчання, що враховує індивідуальні особливості дитини та її потреби. Персональні програми та цілі, підтримка викладачів та наставників, які мотивують і зацікавлюють - основні переваги такого способу здобуття знань.

Читати далі
Залишіть свій номер телефону і ми передзвонимо якнайшвидше
Моя перша комп’ютерна гра в сервісі додатків