fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Історія Олени та Олега про дітей та створення школи

Ми, Олег та Олена Василевські – педагоги з 30-ти річним досвідом. Обидва маємо педагогічну освіту.

Ніколи в житті ми не думали, що зіштовхнемося з проблемами в школі уже як батьки трьох дітей, та що в результаті створимо свою власну школу.

Завжди хочеться бути кращим батьком та кращою мамою. Особливо, коли починаєш шукати найкращу школу для своєї дитини. Іноді найдорожчу та елітну, сподіваючись, що саме вона стане ліпшою для дитини.

Олексій

…але не так сталося, як гадалося!

Виявилося, що все навпаки. Школа дійсно мала дуже високий рівень і всі діти в школі просто “сиділи” на репетиторах. Уся школа була налаштована на отримання високих балів по всім предметам. Це призвело до нервового тику та зриву у сина. Він провчився в цій школі 5 років, і ми забрали його в звичайну школу. І дитина просто почала дихати. Стало набагато краще і легше вчитися та мати гарні стосунки з вчителями.

Ілля

Середньому сину Іллі при вступі до школи педагогічно-медично-психологічна комісія взагалі винесла вирок: “Ваша дитина в нормальній школі вчитися не зможе, шукайте для нього спеціалізовану школу!”

Ми були невтішні. Ми думали, що у всіх такі класні діти, які у всьому розбираються - і лише з нашою дитиною проблема! А через деякий час подібного настрою в кого завгодно опускаються руки і не знаєш, що робити далі.

В голові лунає думка: “Що я роблю не так?”

Син провчився в звичайній школі та пройшов через жахливий булінг з боку дітей та вчителів.

Говард Гарднер

Якраз у той час ми поїхали до США і там випадково познайомились із методикою множинних інтелектів Гарвардської кафедри психології. Це був прорив! І протягом наступних 15 років, використовуючи цю методику, ми розвивали сильні сторони нашого сина. Завдяки методиці множинних інтелектів ми дізналися, який в нього вид інтелекту і що він у нас музикант.

В результаті Ілля вступив до Американської академії мистецтв по класу фортепіано і був перший у рейтингу серед вступників до ВНЗ. Коли я дізнався про це, я просто плакав, згадуючи, скільки ми разом пройшли за ці роки, щоб дістатися мети. А потім Ілля пройшов 8-ми річну програму навчання по класу барабанів лише за півроку. І все це досягнення дитини, якій “педагоги” прогнозували відставання від розвитку! Тому ми з дружиною дійшли висновку: якщо створюєш для дитини правильні умови навчання - вона буде номер 1 у своєму рейтингу!

Наша молодша донька Анечка навчалась із задоволенням у молодшій школі, але потім історія повторилась. Перехід до престижної столичної школи не виправдав себе. Навіть найкращі педагоги не могли розвивати кожну дитину як особистість.

Маючи за плечима попередній досвід та знання про множинний інтелект, ми прийняли радикальне рішення забрати дитину зі стаціонарної школи та перевести її на дистанційне навчання.

Аня

Наступні 3 роки онлайн-школа давала нам невимовну свободу. Зникли виснажливі ранні підйоми та затори дорогою до школи. Ми разом подорожували, Анечка займалась танцями, рік провчилась у США. Але на початку нам довелось подолати кризу, адже онлайн-навчання – це зовсім новий спосіб життя, і його потрібно засвоїти. Іншої потенційної проблеми – дефіциту соціалізації – допоміг уникнути Джем, де протягом року Анечка спілкувалась із друзями та наставниками як “наживо” в таборах та на зустрічах, так і онлайн.

І ось у 2020 році ми створили власну школу JAMM school, засновану на Гарвардській методиці множинних інтелектів. Ми чітко знали, що саме хочемо покращити у підході до навчання, спираючись на досвід із власними дітьми.

Виявилося, що проблема не в наших дітях, і що проблема не в нас, батьках.

Треба втілювати свою мрію в життя. Тому ми поєднуємо культуру JAMM school, де розвиваються сильні сторони дітей, та досвід дистанційного навчання в школі, де навчають так, що хочеться жити!

На сьогодні JAMM school - це більше 600 учнів по всьому світу. Та 890 учасників безкоштовних програм осівіти, які ми запропонували у складний період на початку бойових дій в Україні.

Якщо Ви відчуваєте, що нам по дорозі, та що Вам відгукується підхід до навчання, який допомагає дитині не тільки опанувати знання за Гарвардською методикою, а й розкритися як особистості, реєструйтеся на консультацію 👇

Наші фахівці підберуть зручний саме для Вашої дитини спосіб навчання та Ви самі разом з дитиною створите індивідуальний розклад занять, якій підходить саме їй

Залишіть свій номер телефону і ми передзвонимо якнайшвидше