Вчителі

Бобир Олександр Василійович

Директор школи

50 років в сфері освіти. Доцент філологічних наук. Декан факультету початкового навчання в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченко. Автор понад 100 публікацій, опублікованих в Україні, Росії, Чехії та США

Поварчук Галина Ярославівна

Консультант освітнього відділу

20 років в сфері освіти. Пройшла шлях від вчителя до директора школи. Диплом за спеціальністю «педагогіка і методика середньої освіти.», А також практикуючий психолог в закладах освіти.

Богданова Анна

Керівник освітнього відділу

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – Психологія, соціальний психолог, кафедра розвитку: навчальний курс дитячої психотерапії. За програмою В.Оклендер.

Марина Лютинська

Вчитель інформатики

Лауреатка конкурсу Global Teacher Prize Ukraine у номінації “Учитель-інноватор”, міжнародного освітнього форуму Microsoft Education Exchange E2 2019 (Париж), всеукраїнського конкурсу “Учитель року” в номінації “Інформатика”, сертифікована тренерка Microsoft MIE Master Trainer, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Обожнюю дітей та інновації, формую команду чемпіонів, розвиваю сильні сторони кожного) Навчаю легко та цікаво, опираючись на хмароорієнтовні технології. В своїй роботі практикую технології змішаного навчання, STEM-STEAM-STREAM, захоплююсь комп’ютерною графікою та веб-дизайном, програмуванням. В освіті 15 років, за цей час підготувала когорту переможців численних конкурсів та всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Люблю дітей та освіту, я певна нам з Вами по дорозі)

Ірина Гочашвілі

Вчитель англійської мови

Навчаю як дітей, так і дорослих, англійській мові 2 роки. Загальний стаж в освіті – 10 років. Раніше здобуті кваліфікації з акторської майстерності та режисури драматичного театру (магістр, викладач) дали поштовх до творчого підходу у викладанні англійської. Навчаю дітей в ігровій формі та на прикладах носіїв мови, через акторські тренажі та етюди, через відео- та аудіоприклади. Всі уроки спрямовані як на оволодіння мовою, так і на те, щоб учні полюбили навчатися. Люблю англійську, люблю ділитися своїм досвідом та розкривати таланти і потенціали, про які інколи навіть не здогадуються учні. Сподіваюсь на плідну співпрацю.

Вікторія Лавринчук

Вчитель географії та економіки

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького в 2015-му році і Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова в 2017-му році. Вчитель другої категорії. Моя методика – інноваційна, інтерактивна , дослідницька, На уроках географія – ви дізнаєтесь не тільки матеріал з підручників , а й з особистого досвіду . Я мотивую дітей тим що , чим більше дитина буде знати , тим леше їй буде подорожувати і досягати поставлений мрій. Досягнення- написання статей, участь Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League Trash Trek , Київський турнір FIRST LEGO League , перемоги в Туристично спортивно-краєзнавчому зльоті учнівської молоді Оболонського району м. Києва. Розробка інноваційних методик . Перемоги Всеукраїнські онлайн-Олімпіади.

Лілія Майборода

Вчитель української літератури

Завдяки солідному стажу викладацької діяльності – майже 30 років, 20 з яких вчить української філології, Лілія знає чимало Лайфхаків. Наприклад, як через позитивний імідж української літератури наблизитися до учня і показати становлення успішної особистості. Спільні заняття з Лілією допомагають орієнтуватися на життєві уроки, а не на невдачі, на можливості, а не на перешкоди, що сприяють внутрішньому розвитку і успіху

Ольга Беспалова

Вчитель української мови

Не боюся нудної та кропіткої роботи. Поважаю сучасні технології і намагаюся триматися “на хвилі”. У моєму резюме є такі пункти: завершила курси SMM та “Копірайтинг”. Моя методика: все, чого навчаю, мусить мати зв’язок із життям. Діти мають знати алгоритми і засвоїти моделі поведінки: як навчатися, як шукати, як розв’язувати задачі. Я дозволяю дитини бути такою, яка вона є, але завжди пам’ятаю, про свою роль і мету на уроці. Подякувати дитині та похвалити за найменші перемоги – найкраща мотивація. Найкраще досягнення, коли учень каже: “Чого мені раніше це не казали? Тепер робитиму так завжди”.

Вікторія Горбань

Вчитель біології та природознавства

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини в 2017 р році. Вчитель другої категорії. Сильною стороною вважаю потужну теоретичну базу, тому всі складні процеси можу з легкістю і простотою донести дітям. Також думаю, що легко розумію настрій і почуття дітей і так мені простіше з ними працювати. Я навчу дітей різних лайфхаків, Які вони будуть використовувати все життя.

Марина Вітко

Вчитель зарубіжної літератури

Завжди вважала себе фахівцем в мистецтві інтерпретації художнього тексту, в формуванні навичок критичного мислення. Намагаюсь навчати школярів ставитись з повагою до Автора і до його літературного твору як до мистецтва слова. Щодо досягнень… Двічі лауреат обласних конкурсів “Учитель року”, виховувала переможців олімпіад, автор публікацій в фахових журналах… Близько 10 років граю в інтелектуальні ігри.

Олена Вялкова

Вчитель історії та правознавства

Досконало володію методикою викладання предмета. Застосовую різноманітні форми, методи та засоби навчання задля реалізації компетентісного підходу. Люблю дітей і свій предмет. Мої учні-переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства. Завжди моїм педагогічним кредо є наступне ” В кожній дитині є сонце, тільки потрібно дати йому світити!”

Ольга Глушко

Вчитель фізики

Розмірковуючи про свій недовгий педагогічний життєвий шлях, я не можу провести грань, де закінчується моя робота і починається особисте життя. Закохана у фізику, постійно вивчаю щось нове і своєю цікавістю запалюю учнів. Подобається розказувати учням видовищні наукові фокуси, особливо якщо вони пов’язані з побутовими предметами, адже це дивує і зацікавлює. До кожного учня знаходжу свій ключик, адже вважаю, що всі — особистості, і всі різні.

Катерина Жабуровська

Вчитель математики

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Спеціальність – математика, закінчена вища. Викладаю також ментальну арифметику. Моя ціль – зробити складне легким. Я хочу показати красу математики, щоб дитина з задоволенням займалася нею. Нехай труднощі вас не лякають, ми разом в усьому розберемось!

Євгенія Мамчур

Вчитель хімії

Сильна сторона – комунікація. Методика навчання – проблемно-пошукова технологія. Я вмію доступно пояснювати. Мотивація – постановки проблем, які примушують міркувати. Досягнення: переможці олімпіад, високі результати ЗНО моїх учнів.

Татьяна Марьясова

Вчитель математики

Закінчила Національний авіаційний університет, та навчаюся в НПУ ім. Драгоманова. Загалом в освіті працюю 15 років. Маю сертифікат Ed LAB Innovative Education , сертифікат підвищення кваліфікаціїї. Раніше займалася наукою тому маю, наукові статті та участь у наукових конференціях. Неймовірно люблю математику, бачу в ній красу та гармонію і намагаюся показати це своїм учням.