fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Відгуки про онлайн школу JAMM School

пані Олена, мама 10 - класника,

2023 рік

Мене звати Олена і я з сином виїхали за кордон з початком війни. Тут син повинен ходити до школи, вивчати мови. Це займає багато часу. Але ще є українська школа. І тут нас просто врятувало навчання в JAMM school! Вони завжди йдуть назустріч. Навчатися можливо в зручний для дитини час. На кожну тему є дуже вичерпні відео, що допомагають засвоїти матеріал. З нами завжди були на зв’язку, якщо з’являлись якісь питання, все вирішували дуже швидко. Звісно, навчання в JAMM дуже полегшило нам життя. Доречі, це вже наш 3 рік в цій школі. Ми дуже задоволені і хочемо продовжити навчання в наступному році.

пані Євгенія, мама 9-класниці,

2023 рік

Моїй доньці Марії дуже подобається навчання в JAMM school. Рішення про перехід до онлайн-навчання ми прийняли ще до початку війни, бо мали багаторічний досвід відвідування таборів JAMM. Процес навчання дуже зручний, навіть в умовах поєднання навчання з навчанням в німецькій школі офлайн. Є можливість вибрати вільний час для перегляду уроків, немає прив’язки до онлайн-розкладу  української школи. Це дає простір для гнучкого навчання, що зараз є дуже доречним. Взагалі це дуже важко: поєднувати дні школи, особливо коли є ріниця в навчальних програмах. Уроки підготовлені таким чином, що можна переглядати і відео з платформи, і переглянути запис уроку, можна контактувати з викладачем, якщо є потреба. Не всі школи були підготовлені до викладання онлайн в екстримальних умовах, але, як показав цей рік, JAMM з цим впорався, незважаючи на війну.

Аліса, учениця 5 класу,

2022 рік

Недавно превелась до вас на 5 клас, і тут так круто! Встигла вже познайомитись зі своїми однокласниками. Я навіть не знала, що тут так багато крутих людей🥰 А ще в мене тепер набагато більше часу, і я встигаю ходити на малювання і дивитись серіали. Буду радити вас друзям зі своєї колишньої школи.

Настя, учениця 11 класу,

2022 рік

Вже 2 роки навчаюся в JAMM і дуже полюбила цю школу та людей, які тут. НЕ можу повірити, що вже за 5 місяців доведеться прощатися😭 Ви подарували мені найкращі емоції! Дуже люблю Ваші спікінг клаби та інші зустрічі, які ви організовуєте! Намагаюся доєднуватися до кожної🥺

пані Тетяна, мама 5-класниці,

2022 рік

Хочемо подякувати JAMM school та всім її працівникам за те, що Ви є! Перший семестр нашого 5 класу промайнув дуже-дуже швидко, кожного дня ми все більше переконувались у правильному виборі🙏
Чесно, я трохи боялася, що не буде “живого” спілкування із вчителями та однокласниками. Але усе склалося найкращим чином!😊 Нам дуже подобається школа і навчання. І все це завдяки вашому колективу. Тому бажаємо вашій школі успіхів, розвитку, не зупинятися на досягнутому, залишатися і надалі ж такими клієнтоорієнтовними! Рухаємося з вами у 2 семестр!

пані Алла, мама 8-класниці,

2022 рік

Донька у 8 класі. Дуже подобається те, що уроки проводять у форматі живих конференцій, є живе спілкування з вчителем та класом. На уроках вчитель усім встигає приділити час. Крім загальної програми проводять зустрічі з однокласниками, конференції з людьми різних професій у форматі інтерв’ю та інші корисні зустрічі. Доньці дуже у вас подобається і вона нарешті навчається із задоволенням!! Дякую Вам, команда JAMM school🤍

пані Ірина, мама 7-класника,

2022 рік

Потрапили у JAMM school минулого року, коли при переїзді за кордон шукали можливості для сина продовжувати отримувати українську освіту.

Мене дуже засмучувало те, що у минулій школі син не хотів вчитися. Хороші бали його не мотивували, усі завдання він або виконував в останній момент, або взагалі нічого не робив. Тому і оцінки у нього були відповідні.

Але коли перейшли у JAMM, ситуація значно покращилась. Думаю, ви змогли його зацікавити, і йому навіть почало подобатись вчитися🥺 Як я рада слухати, як він з захопленням розказує про цікаві теми проектних робіт, круті заходи та те, що у нього нарешті є більше часу на хобі. І, звичайно. оцінки теж покращились!

Я дуже рада, що ми обрали саме вас🤍 Тепер і син навчається, і я спокійна і не нервую через школу!

Віка, 8 клас,

2023 рік

Моя минула школа мене влаштовувала, але змінивши місце  проживання і розуміючи, що навчання стало онлайн, потрібна була школа, яка більш досвідчена в такому форматі навчання. В JAMM school мені подобається те, що я сама планую свій робочий тиждень. Тут можна більше уваги приділяти тому предмету, який буде потрібний надалі. Тут я вчусь правильно розподіляти свій час. Також в JAMM багато нових проектів та мотивації.

Ілона, 7 клас,

2023 рік

Мені дуже подобалась моя минула школа до того моменту, коли почався карантин, бо онлайн-навчання в тій школі було приблизно таким: “На тобі завдання, зроби.” Нам не пояснювали тему, було нудно та інтерес пропав до навчання. Моя мама ще в класі 3 пропонувала онлайн школу, але на той момент моя мене влаштовувала. Пройшло пів року, і коли я переходила у 5 клас, ми вирішили обрати інше навчання, бо для мене головне знання, а не оцінки з ГДЗ. Ось так я і перейшла до JAMM school.

Обожнюю цю школу!💖 Крутезне навчання, цікаво проведений час, навики планування, тут я знайшла багато друзів, всі як друга родина.

Поліна, 7 клас,

2023 рік

У JAMM school у мене виросло бажання вчитися, стали з’являтися цілі на життя і якісь бажання, окрім здати контрольну роботу. Для такої аудіально чутливої людини, як я, ця школа просто рай) Дуже вдячна мамі, що лишила мене в старій школі, а перевела саме сюди)

Віталіна, 6 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Ілона, 7 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Марія, 8 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Аліса, 9 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Яна, 9 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Еліна, 10 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Єгор, 11 клас, 2023 рік

Відтворити відео

Аліна, 11 клас, 2023 рік

Відтворити відео