Відгуки

Надзвичайно потужний проект для підлітків, місце де персонал піклується про хлопців і дівчат дбаючи про їх творчий та інтелектуальний розвиток. JAMM School місце де ваші підлітки здобудуть ті навички, що стануть у нагоді будь-де: від школи і ВНЗ до бізнесу будь-якого рівня.
Sergiy Terentyev
Считаю, что лучшее место для развития детей сложно найти! Руководители школы используют методики, эффективность которых доказана даже в других странах.
Lyuda Knysh
JAMM замечательная страна детства, юности, молодости и отличного настроения с современным подходом ко всему!!! Авторы проекта и их помощники просто МОЛОДЦЫ!!! Главная оценка Вашего труда – желание любого участника проекта еще и еще раз вернуться в JAMM. Желаем всем Мира, Добра, Любви и Процветания! Спасибо за то, что Вы есть!!!
Оксана Гащицкая
Доповідаю. Ми перевели дитину до школи, яка працює онлайн. Протриматися рік і не захворіти- це поки мінімум, чого наша сім’я досягла. На сімейній раді вирішили, що, дякуючи університетам, де діти навчаються онлайн, єдиною загрозою для нас є школа. Забрали дитину з ліцею і відправили в школу Jamm Camp Jamm school, де навчають дітей онлайн за гарвардською методикою. Що я вам скажу. Дуже задоволені. Хлопець “розправив плечі”. Фактично отримує знання з семінарів, які на платформі є в запису. Чогось не зрозумів, передивився. Завдання перевіряються самостійно. Є консультація з викладачами, яку треба забронювати, і ніхто не крутить носом, що йому ніколи або що. Клас працює разом, хоча можна обрати форму, за якою тиждень вивчаєш один предмет, здаєш самостійні роботи і пишеш основну роботу. Завдання не мають відповідей в інтернеті по типу ГДЗ. Не спишеш, навіть якщо дуже захочеш. Артур тільки у восьмому класі, ще не напрацював академічні навички, то поки працює з класом. І ще чудовий бонус: школа співпрацює з американськими колегами, які надають багато можливостей для вивчення і вільного спілкування англійською мовою. Ми задоволені. Одне не зрозуміло: нащо так чиплялися за класичну школу?
Юлія Гримчак
А еще у вас в jamm school отличные класстайм (класна година), как сказал мой сын, он в 10 классе, это реально время общения всего класса, каждому ученику в нем уделено внимание. А не как раньше в обычной школе, чисто организаторский урок, откуда все норовят сбежать. Благодаря таким мероприятиям дети налаживают связи между собой, общаются, а главное – видят , какие они все уникальные.
Євгенія Делі
Ми з Джем уже другий семестр, 8 клас. Прийшли з жовтня за порадою подруги. При чому моя донька категорично була проти онлайн, а тепер “пищить” від задоволення. Навчаємось по системі поетапного вивчення предметів – потижнево 1 предмет. Вона мені одразу сказала – мама, я сама, не контролюй. Вона сама розподіляє кількість вивчених тем за день, сама пише практичні і тести. Дуже зручно і цікаво подається матеріал. Практичні – творчі і змістовні. Вона навіть більше здружилась із однокласниками з минулої школи, багато часу проводить на вулиці, вистачає часу на творчість та ще 2чі на тиждень вчимо польську мову. Навіть мамі тепер є час допомогти з прибиранням)))) У нас навіть зір поліпшився, оскільки не сидимо зранку до ночі за завданнями. Вона відчула себе більш самостійною і самоорганізованою. А головне – вона щаслива і завжди в гарному настрої.
Лідія Анатоліївна
Моя донька також в Jamm , у 8 класі на , так званій , блочній системі навчання. Продуктивність, порівнюючи зі звичайною школою зашкалює. Бувають технічні питання в тестах , оскільки вона одна з перших їх проходить, але вони швидко виправляються офісом . Підручники цікаві, вчителі гарні, так що ми задоволені 👍
Юлія Макієнко
Засноване на 7 відгуках. Середній рейтинг – 5