fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

5 причин обрати дистанційне навчання в JAMM School

або Чому ми не схожі ні на одну іншу школу?

Всі передові онлайн школи рекламують свої системи для дистанційного навчання, відеоуроки і вчителів.

Чим же відрізняється JAMM School крім того, що навіть базовий пакет включає послуги, які інші пропонують за додаткові гроші?

Гарвардська методика і сильні сторони Вашої дитини

JAMM – це перша і єдина strength based школа в Україні. Жодна онлайн або стаціонарна, приватна або державна школа не будує процес навчання на сильних сторонах дитини. Гарвардська методика множинних інтелектів професора Говарда Гарднера допомогла сотням тисяч батьків по всьому світу позбутися шкільних шаблонів і перестати концентруватися на слабких сторонах їх дитини. У JAMM ми використовуємо цю методику вже 15 років.

Саме завдяки цьому підходу Ваша дитина буде вчитися краще і швидше.

Система супервайзінга від компанії Ken Blanchard Companies

JAMM School співпрацює з провідною міжнародною організацією, яка навчає персонал компаній Fortune 500 – Ken Blanchard Companies. Всі наші супервайзери пройшли навчання їх передовий методикою. Щоб допомогти Вашій дитині, супервайзери будуть ставити з ним цілі, визначати етап його руху до них і надавати йому відповідну підтримку. Ваша дитина буде розуміти, чого від нього очікують і як цього досягти.

Завдяки цій методиці діти стають ініціаторами навчального процесу і розвивають високий рівень самостійності, який допоможе їм як в школі, так і в університеті.

Соціалізація і виїзні тренінги

Ні одна онлайн або офлайн школа не може надати Вашій дитині так багато можливостей для соціального розвитку, як JAMM School, де б він не знаходився! Адже саме друзі допомагають дитині ставати краще і досягати більшого.

JAMM School є частиною великої освітньої екосистеми JAMM Group. Переходячи на дистанційну освіту, Ваша дитина стає її частиною. Він вибирає, з ким йому дружити. Він зможе зустрічатися зі своїми друзями протягом року на багатьох проектах JAMM:

Виїзний тренінг Boot Camp і випускний Grad Camp. Осінній, зимовий, весняний і літні табори. Поїздки до інших JAMMерів. Поїздки в США. З моменту надходження і до випускного Ваша дитина стає частиною команди, так, як це практикується в університетах ліги Плюща в США (наприклад, в Гарварді і Стенфорді). Ми заохочуємо команди наших учнів протягом навчального року розробляти проекти, які роблять світ кращим. Саме працюючи в команді, Ваша дитина зможе дізнатися свої сильні сторони і навчитися застосовувати їх – це допоможе йому стати студентом провідного вищого навчального закладу.

Ваша дитина також зможе щомісяця брати участь у зустрічах учнів, як онлайн, так і офлайн: дізнаватися про професії, важливих навичках і проводити час з друзями в позитивній атмосфері.

Рання профорієнтація

Кінцева мета JAMM School – це підготувати Вашу дитину до вступу до ВНЗ, де він зможе на новому рівні розкрити свої таланти і розвивати свої сильні сторони. Щоб дитина змогла зрозуміти, яку професію обрати, йому потрібно розуміти свої сильні сторони, мати уявлення про потенційних професіях і спробувати себе в майбутню роль. Всі ці можливості надає JAMM School!

Завдяки Гарвардському дослідження про множинного інтелекту Ваша дитина побачить, які професії найкраще відповідають його сильних сторін.

Щотижня він зможе більше дізнаватися про різні професії від експертів в різних областях, з якими JAMM проводитиме відео інтерв’ю, і задавати їм питання, що цікавлять його питання.

На проектах JAMM Ваша дитина зможе «приміряти» різні професії і розуміти, наскільки вони йому підходять.

Також Ви можете замовити консультацію з профорієнтації у ліцензованого спеціаліста по методиці JAMM Кар’єра і отримати 20-сторінковий звіт (на декількох мовах).

JAMM Пед

Ми розуміємо, що в JAMM School викладання будується на інноваційному підході, якому не вчать в українських педвузу. Саме тому ми створили всередині шкільний ВНЗ, в якому навчаємо прогресивних педагогів новому підходу.

Принцип «Стався в інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе».

Інститут Геллап (gallup.com) знайшов пряму кореляцію між станом працівників і якістю їхньої роботи. А стан співробітників безпосередньо пов’язано з тим, наскільки їхні керівники зацікавлені в розвитку їх сильних сторін.

Протягом року ми регулярно проводимо тренінги для нашої команди як на професійні теми, так і особистісного зростання. Наші педагоги не вичитують годинник, а роблять для дітей те, що робимо для них ми!

Читати далі
Моя перша комп’ютерна гра в сервісі додатків