Табори та тренінги

Якими б не були сильні сторони дитини, якщо просто дати їй вебсайт, логін і пароль, вона не зможе безболісно перейти на дистанційне навчання. Процес адаптації може зайняти багато часу, дитина буде відчувати непотрібний стрес. Їй також потрібна підтримка з боку вчителів, супервайзерів та однокласників.

Виїзний тренінг Boot Camp

Осінній табір

Поїздка
(опціонально)

Зимовий табір

Поїздка
(опціонально)

Весняний табір

Поїздка
(опціонально)

Виїзний тренінг Grad Camp

Літні табори JAMM

Boot Camp

На початку навчального року ми підготуємо Вашу дитину до школи на виїзному тренінгу, Boot Camp, вартість якого включена в навчання! Крім знайомства зі своїм класом, вчителями та супервайзером, вона пройде курс «вчимося вчитися», після якого буде чітко розуміти свою мету на семестр, вміти користуватися онлайн системою школи, пройде на практиці кілька уроків, обере найбільш зручний підхід до навчання і знатиме , як її сильні сторони допоможуть їй швидше виконувати завдання. На виїзному тренінгу Ваша дитина зрозуміє, яким чином її особисті досягнення впливають на результат її команди в змаганні з іншими командами школи.

Більше про табори JAMM

Профорієнтаційні табори JAMM

Протягом року Ваша дитина зможе взяти участь в профорієнтаційних таборах JAMM і «приміряти» професію своєї мрії з наставниками з України та США. Ваша дитина зможе «попрацювати» мером міста, маркетологом, фінансистом, журналістом, архітектором, музикантом, відеографом, дизайнером, продюсером, актором, танцюристом, постановщиком, веб-дизайнером, творцем комп’ютерних ігор і цифровим аніматором.

Більше про табори JAMM

Grad Camp

В кінці навчального року Ваша дитина буде мати можливість прийняти участь в неймовірному Grad Camp, де ми всією школою відсвяткуємо його досягнення!

Більше про GRAD Camp