Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Відповіді на головні питання про онлайн-школу JAMM school

Чи є можливість перенесення занять у разі непередбачуваних обставин?

Усі записи вебінарів залишаються в постійному доступі в кабінеті учня на платформі JAMM24, тому учень може переглядати їх у будь-який зручний час.

Які форми підтримки надає ваша онлайн-школа для учнів з особливими потребами?

Особливих форм немає, але ми використовуємо такі методи для полегшення навчального процесу:
  • Є можливість мати особистого наставника - супервайзера.
  • На платформі є як електронні підручники для читання, так і відео-, аудіокниги для учнів з дислексією.
  • У нас немає перевірки зошитів, отже це не впливає на оцінку, що добре для учнів з дисграфією.
  • Учень сам складає розклад, є можливість коригувати навантаження (виконувати проєкти чи тільки завдання і тематичні тести).
  • Немає обов’язковості вмикати камеру, для учнів із соціофобними проявами.

Чи можливо поєднати навчання в Jamm School та у школі за кордоном або іншій школі (художній, спортивній тощо)?

Так, дитина зможе поєднати навчання в JAMM school з іншою школою завдяки тому, що:
  • в JAMM school індивідуальний графік навчання
  • помірне навантаження (учень ділить предмети на ті, які хоче знати краще, і на ті, які можна просто здати)
  • Гарвардська система множинних інтелектів фокусується на сильних сторонах учня, тому навчання в JAMM school цікаве та легке.

Дистанційне навчання у вищій школі

Дистанційне навчання у вищій школі JAMM school 

Вища школа – це останні кроки учня в навчальному закладі. Саме тут починається підготовка до найголовніших екзаменів в його житті – Державна підсумкова атестація (ДПА) та Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Успішне складання цих іспитів забезпечить дитині вступ до вищих навчальних закладів, а також може визначити її місце у суспільстві. Через це не можна забувати про освіту в 9, 10 та 11 класі.

На жаль, не кожна школа може забезпечити якісну підготовку до екзаменів. Традиційна система занять не передбачає використання інтерактивних презентацій, оригінальних матеріалів та цікавих дискусій. Діти щодня знаходяться у школі по 8 годин, виконують величезну кількість домашнього завдання самостійно. Така система освіти не тільки не надає необхідні знання, а і суттєво знижує мотивацію учнів.

Здебільшого, як батьки, так і учні достатньо скептично ставляться до дистанційного навчання у вищій школі. На це можуть бути різні причини – невпевненість у якості освіти, переживання щодо ціни або несприятливі умови, такі як поганий інтернет або відсутність окремого приміщення. Насправді онлайн-освіта поєднує в собі все те, чого не досягли традиційні заклади – рівна та якісна освіта кожному.

Переваги дистанційного навчання у вищій школі

У старших класах учні вже є дорослими людьми, вміють самостійно розставляти пріоритети та привчати себе до науки. Додавши до звичайної шкільної програми інноваційні засоби комунікації, цікаві відеоматеріали, авторські презентації та інтерактивні завдання ми отримаємо ту форму, яка може не тільки надати школяру хорошу базу знань, а й корисні навички, що знадобляться йому в майбутньому – відповідальність, самостійність, дисципліна. Переваги дистанційного навчання у вищій школі:

Отримавши не тільки хорошу освіту, а і низку навичок, перед учнем відкриваються будь-які двері до дорослого життя. Якщо ви поки ще не готові повністю перейти на дистанційне навчання у вищій школі – радимо спробувати змішаний варіант освіти. В разі відсутності на онлайн-уроках, школяр зможе переглядати їх записи у будь-який момент, а в кінці семестру вам надішлють виписку з оцінками для відстеження результату. При повному навчанні у нас ми надаємо сертифікат державного зразка, який підтверджує рівень знань дитини.

Дистанційне навчання у вищій школі – чому варто обрати саме JAMM school

Чим ми відрізняємося від інших шкіл:

Щоб приєднатися до дистанційного навчання у вищій школі разом із JAMM school – залиште заявку на нашому сайті, менеджери зв’яжуться з вами. Зробіть правильний внесок у майбутнє своєї дитини. До зустрічі у JAMM school!

Старша школа: особливості освітнього процесу

Навчання в старших класах відрізняється від процесу отримання знань у молодшій школі. Зростає складність програми. Учні 9, 10 та 11 класів отримують більше самостійності та відповідальності. З'являється розуміння того, що успіх у навчанні важливий для майбутнього. Збільшується обсяг домашніх завдань. Старшокласники готуються до важливої події – здачі ЗНО. Володіння знаннями стає першочерговим завданням.

Однак відвідування традиційної школи займає чимало часу. До 8 годин тривають заняття, якісно донести складні теми неможливо. Велика кількість учнів та швидкий темп уроку лише ускладнюють навчальний процес.

Дієва альтернатива - школи для дистанційного навчання. Освітні платформи дають рівний доступ до знань кожному без обмежень. Дистанційне навчання у вищій школі підійде і жителям віддалених регіонів, і творчим особистостям чи спортсменам, і тим, хто звик планувати свій графік самостійно.

Звертаємо увагу на переваги віддаленого формату

Дистанційні школи України першочергово допомагають дітям обрати пріоритетні напрямки науки та розвинути критичне мислення. Школярі вчаться досліджувати інформацію та аналізувати її. До переваг онлайн навчання відносять:

Спробувати курси від JAMM school можна в будь-який момент. Для відстежування результату школа формує виписку з оцінками. Обравши повне навчання, випускники отримують атестати встановленого зразка.

Чому JAMM school - найкращий вибір

Дистанційне навчання школярів будуть курси таким чином, щоб кожен учень розвивав свої сильні якості. JAMM school використовує Гарвардську методику множинних інтелектів, яка орієнтується на різні типи інтелекту особистості. Немає потреби вивчати кожен предмет досконало. Переважно усі старшокласники знають, яку професію вони хотіли б опанувати. На основі цього і формується індивідуальний навчальний план.

Педагогічний колектив - основа будь-якої школи. Вчителі JAMM school доброзичливі та привітні, їхній високий професійний рівень дає змогу здобути якісну освіту та поглибити знання. Онлайн уроки для 11 класу (як і для молодших учнів) - цікаві, ґрунтовні, легко засвоюються. Контролює прогрес, мотивує та допомагає куратор-супервайзер. Система винагород, зустрічі, табори наповнюють дітей позитивними емоціями.

Для вступу в JAMM school слід залишити заявку на сайті та очікувати зворотний зв'язок від менеджерів.

Читати далі
Моя перша комп’ютерна гра в сервісі додатків