fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Онлайн навчання в школі JAMM School

Усім відомо, що традиції впливають на світогляд. Наші бабусі й дідусі сиділи за партами від дзвінка до дзвінка. Стає зрозуміло, чому так складно відмовитись від укоріненого бачення освіти. Людині властиво завжди робити те, до чого вона звикла. Це абсолютно природньо, адже перевірений варіант завжди здається більш безпечним та надійним.

Онлайн навчання – чудова альтернатива стінам традиційного освітнього закладу. Це новий погляд на освіту і загалом на звичні речі. Важливо зрозуміти, що страх перед новим – це нормальна реакція нашої психіки, яка захищає нас від небажаних проблем. Проаналізувавши все холодним розумом, розуміємо, що немає ніяких підстав для страху.

Чому варто дати шанс освіті онлайн?

Звичайна шкільна система більше забирає сил, аніж дає. Вона кидає дитину у жорсткі рамки й не дає змоги вільно розвиватися. Школа не готує дитину до успішного майбутнього, а навпаки – налаштовує її до виконання постійних задач, які зазвичай не потрібні у дорослому віці. До того ж, карантин добре показав батькам, що у багатьох дітей під час дистанційного навчанння психоемоційний стан покращився. З цього можна зробити висновок, що сидіти щодня пліч-о-пліч з однокласниками не для всіх дітей є найкращим варіантом навчання.

Підводні камені освіти в інтернеті

📌 Карантин став хорошим каталізатором для розуміння усіх недопрацювань у діджиталізації освіти. Чому багатьом не зайшов подібний формат? Тому що «перефарбований офлайн» нікому не цікавий!

📌 Багато дітей не мали стабільного Інтернет-з’єднання, були присутні на уроках без ввімкненої камери. Вчителям було складно працювати з дітьми через неорганізованість навчання.

📌 До того ж, багатьом дітям через новий формат освіти бракувало живого спілкування. Нерідко коло друзів школяра обмежується лише однокласниками, тому важливо відправляти дитину на гуртки, де вона б мала змогу познайомитись з дітьми зі схожими інтересами. Отже, батькам потрібно соціалізовувати дитину не лише у стінах школи.

📌 Бракувало структури. Для досягнення хорошого результату мають бути чітко й детально обдумані всі кроки. Як показала практика, стара система не була адаптованою, а налаштувати нову поки не встигли.

Поради як шукати онлайн платформу для навчання

1 порада

Проаналізуйте чи зайшов дитині формат дистанційної освіти під час карантину. Їй було комфортно? Психоемоційний стан дитини покращився? Якщо у вас три «так», то ви проходите далі.

Трішки статистики: наприклад, у Америці 10% дітей вже на дистанційній освіті. Поки в Україні інші цифри, хоча велика кількість дітей теоретично залюбки б навчалася у подібному форматі.

2 порада

Дізнайтесь детально про формат школи.

Загалом виділяють 3 варіанти інтернет-освіти:

✅ 1 варіант аналогічний офлайн-школі, де все навчання проходить під супроводом учителів.

✅ 2 формат передбачає високий рівень самостійності. Незважаючи на те, що немає живих вебінарів та спілкування з вчителями мінімальне, багато кому цей варіант подобається.

✅ 3 вид онлайн-шкіл є комбінованим та включає в себе як самостійну освіту, так і консультації з вчителями, коли це необхідно. Даний формат ідеально підійде для дитини з множинним інтелектом.

У JAMM School легалізували фразу: «Одне знати, а інше здати». Так-так, у нас рахуються з думкою дітей та орієнтуються на її власні вподобанння. Ми вважаємо, що пріоритезація предметів – запорука якісного навчання. Для нас дійсно важливо, щоб дитина знала свої цілі та вчилася їх досягати. У JAMM School учень – водій, а не пасажир.

3 порада

Соціальна сторона розвитку дитини неабияк важлива. Ми проводимо клас-тайми – щотижневі зустрічі класу.

Апдейти, командні проекти, табори допомагають дітям знайомитись та знаходити нових друзів, тому асоціальне життя це точно не про нас. Перехід на онлайн-форму навчання – це схоже на перехід з системи android на iOS – трішки складно та незвично напочатку. Деякі батьки відразу без вагань переводять дитину на «JAMM сторону».

Інша частина батьків вибирає формат «вільний слухач», тобто деякий час не забирають документи зі звичайної школи, маючи достатньо часу для порівняння двох варіантів навчання. Також ми пропонуємо «тест-драйв» – можливість на тиждень спробувати онлайн-формат і зрозуміти чи все влаштовує.

До зустрічі! Переходьте на «JAMM сторону» і відчуйте всі переваги навчання онлайн.

Актуальність онлайн навчання в Україні

Популярність дистанційного навчання в останні роки різко зросла. Деякі звертаються до неї через професійну діяльність дитини — спорт або творчість, яку неможливо поєднати з класичною школою. Інші розглядають цей варіант через конфлікти з учителями або однокласниками, що виникли у людини. Багато хто часто знаходиться у відрядженнях або відпустках, через що неможливо розробити стабільний графік навчання. Причини можуть бути різними, але всі хочуть, щоб учень отримав якісну освіту. В таких ситуаціях на допомогу приходить онлайн навчання.

Під час «погоні за знаннями» дуже важливо не забувати про психічний стан дитини, її побажання та думки. В JAMM school ми приділяємо 20% часу соціалізації дітей, розкриттю їхніх талантів та творчості.

Якщо ви ще не готові повністю перейти на online освіту можете спробувати займатися у нас не забираючи документів зі своєї школи. Дитина буде отримувати виписку оцінок, завдяки якій ви зможете відстежити прогрес. При повному занятті у нас кожен учень отримає атестат державного зразка.

Чому слід обрати дистанційну освіту?

Досить багато хто вважає, що навчання онлайн менш якісне та ефективне. Але це зовсім не так! Online школи використовують новітні технології під час занять, завдяки чому вони стають не тільки корисними, але і цікавими. Також, досить часто батьки вважають, що навчання онлайн — це дорого. Це також неправда. Переважно, дистанційне навчання у школі дешевше, ніж звичайні заняття. Це пояснюється економією на оренді приміщення та інших ресурсах. Переваги дистанційної освіти:

Наші вчителі — наша гордість. Справжні професіонали, задача яких не тільки якісно пояснити матеріал дитині, а й заоохочити її до освіти. 

Чому навчання онлайн саме разом з JAMM school

Незважаючи ні на що, дистанційне навчання все одно є новинкою для багатьох людей. У нашій школі до кожного учня буде прив’язаний супервайзер-куратор. Він має такі обов’язки:

У кожного учня є доступ до нашої платформи, де зручно розташовані заняття, тести та корисні матеріали. Також, у JAMM school є накопичувальна система, яка мотивує дітей навчатися. Збираючи бонуси — джерики за успішне проходження різних робіт, перегляд відеоуроків школяри в кінці року зможуть обміняти їх на круті призи. Ми робимо все, щоб закохати учня у навчання. Зробіть правильний внесок у майбутнє своєї дитини! Навчайтеся разом з JAMM school!

Віддалена освіта - крок в майбутнє

Онлайн освіта в Україні - перспективний та новітній напрямок в галузі науки. Завдяки технологічному прогресу учні можуть займатися віддалено, отримувати доступ до різних курсів у будь-який зручний для них час та місце. Типові завдання, типова манера викладання та оцінювання - певна частина традиційних шкіл не враховує темпи сучасного життя та індивідуальні особливості дітей. Але при цьому, як і будь-яка інша сфера, дистанційне навчання має переваги й недоліки.

Особливості дистанційного формату здобуття освіти 

Серед головних переваг школи для дистанційного навчання варто відзначити гнучкість навчального процесу. Оскільки курси доступні цілодобово, учень самостійно обирає зручний для себе час для навчання з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Завдяки цьому здобуття освіти не обмежується географією та територіальною приналежністю до певного навчального закладу. 

До того ж освіта online передбачає максимальну увагу сильним сторонам учнів. Школярі самостійно вирішують, якому предмету варто приділити більше часу. Це дає можливість кожному стати професіоналом в тій галузі, яка його цікавить, розширити власні горизонти, розвинути таланти й власноруч будувати майбутнє. Організувати уроки (для 5 класу та інших груп) буває складно в умовах переповнених класів. Онлайн уроки (для 7 класів, 5 чи 11) в JAMM School спрямовані на результат, адже часу для плідного діалогу і комунікації достатньо і в вчителя, і в учня.

Доступна освіта без кордонів: обираємо школу JAMM school

Дистанційна освіта продовжує набувати популярності. Вона відкриває нові горизонти для тих, хто не може відвідувати традиційні класи та пропонує гнучкий та доступний варіант навчання. Обираючи онлайн платформу, варто звернути увагу на наявність вебінарів, живого спілкування з вчителями, методику викладання матеріалу. JAMM School - школа дистанційного навчання, яка враховує індивідуальність учня, його потреби та інтереси. Щоб школярі не втрачали комунікації з однолітками, організовуються зустрічі класу, табори. Дистанційне навчання в школі (Київ та інші міста України) не позбавляє дітей соціального життя.

Читати далі
Моя перша комп’ютерна гра в сервісі додатків