fbpx

Навчаємо тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Навчаєм тих, хто завтра змінить світ!

Онлайн навчання в школі JAMM School

Усім відомо, що традиції впливають на світогляд. Наші бабусі й дідусі сиділи за партами від дзвінка до дзвінка. Стає зрозуміло, чому так складно відмовитись від укоріненого бачення освіти. Людині властиво завжди робити те, до чого вона звикла. Це абсолютно природньо, адже перевірений варіант завжди здається більш безпечним та надійним.

Онлайн навчання – чудова альтернатива стінам традиційного освітнього закладу. Це новий погляд на освіту і загалом на звичні речі. Важливо зрозуміти, що страх перед новим – це нормальна реакція нашої психіки, яка захищає нас від небажаних проблем. Проаналізувавши все холодним розумом, розуміємо, що немає ніяких підстав для страху.

онлайн навчання в JAMM School – дистанційна школа JAMM School
Чому варто дати шанс освіті онлайн?

Звичайна шкільна система більше забирає сил, аніж дає. Вона кидає дитину у жорсткі рамки й не дає змоги вільно розвиватися. Школа не готує дитину до успішного майбутнього, а навпаки – налаштовує її до виконання постійних задач, які зазвичай не потрібні у дорослому віці. До того ж, карантин добре показав батькам, що у багатьох дітей під час дистанційного навчанння психоемоційний стан покращився. З цього можна зробити висновок, що сидіти щодня пліч-о-пліч з однокласниками не для всіх дітей є найкращим варіантом навчання.

Підводні камені освіти в інтернеті

📌 Карантин став хорошим каталізатором для розуміння усіх недопрацювань у діджиталізації освіти. Чому багатьом не зайшов подібний формат? Тому що «перефарбований офлайн» нікому не цікавий!

📌 Багато дітей не мали стабільного Інтернет-з’єднання, були присутні на уроках без ввімкненої камери. Вчителям було складно працювати з дітьми через неорганізованість навчання.

📌 До того ж, багатьом дітям через новий формат освіти бракувало живого спілкування. Нерідко коло друзів школяра обмежується лише однокласниками, тому важливо відправляти дитину на гуртки, де вона б мала змогу познайомитись з дітьми зі схожими інтересами. Отже, батькам потрібно соціалізовувати дитину не лише у стінах школи.

📌 Бракувало структури. Для досягнення хорошого результату мають бути чітко й детально обдумані всі кроки. Як показала практика, стара система не була адаптованою, а налаштувати нову поки не встигли.

Поради як шукати онлайн платформу для навчання

1 порада

Проаналізуйте чи зайшов дитині формат дистанційної освіти під час карантину. Їй було комфортно? Психоемоційний стан дитини покращився? Якщо у вас три «так», то ви проходите далі.

Трішки статистики: наприклад, у Америці 10% дітей вже на дистанційній освіті. Поки в Україні інші цифри, хоча велика кількість дітей теоретично залюбки б навчалася у подібному форматі.

2 порада

Дізнайтесь детально про формат школи.

Загалом виділяють 3 варіанти інтернет-освіти:

✅ 1 варіант аналогічний офлайн-школі, де все навчання проходить під супроводом учителів.

✅ 2 формат передбачає високий рівень самостійності. Незважаючи на те, що немає живих вебінарів та спілкування з вчителями мінімальне, багато кому цей варіант подобається.

✅ 3 вид онлайн-шкіл є комбінованим та включає в себе як самостійну освіту, так і консультації з вчителями, коли це необхідно. Даний формат ідеально підійде для дитини з множинним інтелектом.

У JAMM School легалізували фразу: «Одне знати, а інше здати». Так-так, у нас рахуються з думкою дітей та орієнтуються на її власні вподобанння. Ми вважаємо, що пріоритезація предметів – запорука якісного навчання. Для нас дійсно важливо, щоб дитина знала свої цілі та вчилася їх досягати. У JAMM School учень – водій, а не пасажир.

3 порада

Соціальна сторона розвитку дитини неабияк важлива. Ми проводимо клас-тайми – щотижневі зустрічі класу.

Апдейти, командні проекти, табори допомагають дітям знайомитись та знаходити нових друзів, тому асоціальне життя це точно не про нас. Перехід на онлайн-форму навчання – це схоже на перехід з системи android на iOS – трішки складно та незвично напочатку. Деякі батьки відразу без вагань переводять дитину на «JAMM сторону».

Інша частина батьків вибирає формат «вільний слухач», тобто деякий час не забирають документи зі звичайної школи, маючи достатньо часу для порівняння двох варіантів навчання. Також ми пропонуємо «тест-драйв» – можливість на тиждень спробувати онлайн-формат і зрозуміти чи все влаштовує.

До зустрічі! Переходьте на «JAMM сторону» і відчуйте всі переваги навчання онлайн.