Табори та тренінги
Якими б не були сильні сторони дитини, якщо просто дати їй вебсайт, логін і пароль, вона не зможе безболісно перейти на дистанційне навчання. Процес адаптації може зайняти багато часу, дитина буде відчувати непотрібний стрес. Їй також потрібна підтримка з боку вчителів, супервайзерів та однокласників.
Мы все уникальны. У нас разные комбинации сильных сторон, разные биоритмы, разные приоритеты. Устаревшая школьная система не учитывает эти особенности, сковывая в жестких рамках учителей и детей. Это убивает продуктивность и желание учиться. Став взрослыми, мы сами выбираем место работы, где можем использовать наши сильные стороны, подходящее нам время и методы работы. Так почему бы не начать делать это прямо в JAMM School, пока школа окончательно не отбила желание ребенка развиваться?
Виїзний тренінг
Boot Camp
Осінній
табір
Зимовий
табір
Весняний
табір
Виїзний тренінг Grad Camp
Літні табори
JAMM
Поїздка (опціонально)
Поїздка
(опціонально)
Поїздка (опціонально)
Поїздка (опціонально)
Boot Camp
На початку навчального року ми підготуємо Вашу дитину до школи на виїзному тренінгу, Boot Camp, вартість якого включена в навчання! Крім знайомства зі своїм класом, вчителями та супервайзером, вона пройде курс «вчимося вчитися», після якого буде чітко розуміти свою мету на семестр, вміти користуватися онлайн системою школи, пройде на практиці кілька уроків, обере найбільш зручний підхід до навчання і знатиме , як її сильні сторони допоможуть їй швидше виконувати завдання. На виїзному тренінгу Ваша дитина зрозуміє, яким чином її особисті досягнення впливають на результат її команди в змаганні з іншими командами школи.
Профорієнтаційні
табори JAMM
Протягом року Ваша дитина зможе взяти участь в профорієнтаційних таборах JAMM і «приміряти» професію своєї мрії з наставниками з України та США. Ваша дитина зможе «попрацювати» мером міста, маркетологом, фінансистом, журналістом, архітектором, музикантом, відеографом, дизайнером, продюсером, актором, танцюристом, постановщиком, веб-дизайнером, творцем комп'ютерних ігор і цифровим аніматором.
Grad Camp
В кінці навчального року Ваша дитина візьме участь в неймовірному Grad Camp, вартість якого також включена в навчання, де ми всією школою відсвяткуємо його досягнення!

© Всі права зареєстровані. JAMM School
Made on
Tilda